Lato Konesera

by Monika

Lato Konesera w Centrum Praskie Koneser , pięknie zrewitalizowanej 19-wiecznej fabryce wódek – warszawska polecajka serwowana prosto z rugijskiej plaży.

Ci z Was, którzy są tu dłużej, wiedzą, że od jakiegoś czasu współpracujemy z Koneserem. I to ze sporą przyjemnością, bo to jedno z naszych ulubionych miejsc na prawym brzegu Wisły. Tak, jak rok temu, Koneser przygotował na lato masę atrakcji dla rodzin z dziećmi. I pisząc “masę”, dokładnie to mam na myśli, więc jeśli zdecydujecie się przyjechać – zarezerwujcie sobie kilka godzin:

1. Po zimowo-wiosennej przerwie koneserowy magazyn opuściły Gigagry – przeskalowane wersje szachów, domina, kółka i krzyżyka czy ringo. Dostępne za darmo na trawnikach.

2. Poranki z Bolkiem i Lolkiem – bardzo nostalgiczne i całkiem darmowe seanse filmowe w każdą sobotę i niedzielę o 11.

3. Garażówka z Przerób-My – będzie jeszcze jedna edycja 17.07, wyjątkowa okazja do kupienia chociażby wymarzonego breloczka w kształcie R2D2 czy piątej pluszowej pandy (jestę kolekcjonerę, mamo).

4. Warsztaty malarskie dla dzieci w Domu ze Sztuką (bezpłatne wejściówki), byliśmy rok temu 2 razy, świetna zabawa.

5. Akademia Magii w Muzeum Iluzji Teatr Iluzji – Magic Mind Museum 5,12,19.07 i warsztaty cyrkowe 2,9 i 16.07.

Do tego świetne zaplecze gastronomiczne, w tym nasze ulubione Orzo – mają tam fajny spory kącik dla dzieci, pizzę Margaritę i njokki z celwonym sosikiem w menu dziecięcym.

Cały terminarz- a jest tam tego dużo więcej – znajdziecie na stronie Koneser.eu i profilu Centrum Praskie Koneser

Post powstał we współpracy z Centrum Praskim Koneser.

Z tej samej kategorii

Ta strona korzysta z plików cookies, by poznać lepiej naszych użytkowników. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce. Akceptuję