Dzielnik bez reszty, czyli piękny nocleg pod Warszawą

by Monika
dzielnik bez reszty

Dzielnik bez reszty, czyli wyjątkowy dom w miejscowości Dzielnik pod Warszawą [współpraca reklamowa]. 1h autem z Centrum (Google Maps).

Na niewielkim zboczu opadającym w stronę rzeczki Piaseczny schował się domek z ciemnego drewna. Od strony drogi widać tylko niepozorną ścianę. Ale od frontu czeka nas niespodzianka – piękny duży taras, przeszklone ściany i cudowny widok na ciągnącą się po horyzont zieleń. Ze względu na nietypowe położenie domek jest dwupoziomowy – na górze znajdują się 4 sypialnie i łazienka. Dwie dziecięce z łóżkami piętrowymi to królestwo przytulności i zabawy i nasze dziewczyny z miejsca zażądały remontu swoich warszawskich pokoi. Pokoje dorosłych są może nieco mniejsze, ale za to mają przepiękny widok i budzenie się z nim to jedno z najprzyjemniejszych wspomnień tego pobytu.

Kręcone metalowe schody z poręczą prowadzą w dół do rozległego salonu ze świetnie wyposażoną kuchnią, spiżarnią, piecykiem, gramofonem (co to jest, mamo?) i łazienką z sauną. Wszystko urządzono bezpretensjonalnie, ale równocześnie z wielkim smakiem. W zasadzie można by się stąd nie ruszać. W końcu rozpalony kominek w połączeniu z włączonym gramofonem i hamakiem w zasadzie zupełnie wystarcza do szczęścia. Okolica jest jednak tak piękna, że żal nie urządzić eskapady. Kilkanaście metrów od domku bobry zbudowały dwie tamy, jest też metalowa kładka na drugą stronę rzeczki i piękne łąki. Jeśli najdzie Was ochota na dalsze wycieczki, polecamy wieś Jeruzal, słynną z tego, że kręcono w niej serial Ranczo.

Dzielnik bez reszty jest przyjazny pieskom i dzieciom. Na miejscu znajdziecie mnóstwo świetnych zabawek. Kuchnię wspaniale wyposażono, podobnie łazienki. Miejsce będzie idealne do wspólnego wyjazdu dwóch rodzin z dziećmi.

Z tej samej kategorii

Ta strona korzysta z plików cookies, by poznać lepiej naszych użytkowników. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce. Akceptuję