Joniec Świata

by Monika
joniec świata

Joniec Świata czyli siedlisko dwóch domków (w tym jednego ze zjeżdżalnią) w Jońcu nad Wkrą [współpracareklamowa] 1h autem z Warszawy (Google Maps).

Baza noclegowa na naszej stronie jest już spora. I choć w wielu z tych miejsc byliśmy w ramach współprac, to selekcję robimy dość brutalną i jest wiele obiektów, które naszych kryteriów nie spełniły. A w zasadzie kryteriów moich i Seweryna, bo kryteria dzieci (ze szczególnym uwzględnieniem Średniej) są dwa – czy muszę tam wycierać kurze i słać rano łóżko? Jeśli odpowiedź brzmi “nie i nie”, to ona jedzie.

Joniec Świata spełnił jednak kryteria nas wszystkich – na ogromnym terenie stoją tu dwa niebieskie domki. Miejsca będzie wiec wystarczająco dla 2 dużych rodzin. Oba domki mają 2 sypialnie i salon, ale tylko jeden ukryte drzwi w szafie, bazę w ścianie i zjeżdżalnię – z piętra na parter. Przyznaję, że do porannego ziumania (znowu Średnia) na śniadanie i ja mogłabym się przyzwyczaić. Są tu podstawowe sprzęty każdego rodzica, czyli pralka, zmywarka, klocki duplo, ekspres do kawy oraz takie mniej podstawowe jak teleskop. Poza tym miejsce na ognisko i grill. I masa bonusów – duża trampolina, kuchnia błotna, tyrolka, tor wodny, huśtawka oraz piaszczysta plaża nad Wkrą 10 minut piechotą od domków. Ach, i w każdym z domków na półce znajdziecie naszą książkę ????

W samym Jońcu polecamy Wam lody i sobotni targ, a ciut dalej w Popielżynie kajaki i dużą plażę z barem. Można z pieskami. Mapka z mapa-turystyczna.pl

Z tej samej kategorii

Ta strona korzysta z plików cookies, by poznać lepiej naszych użytkowników. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce. Akceptuję