Nocleg w Dębkach – A Morze Las

by Monika
nocleg w Dębkach

Nocleg w Dębkach – domki A Morze Las [współpracareklamowa], czyli majówka w jednej z najlepszych miejscowości nad Bałtykiem (Google Maps).

O tym, że Dębki to magiczne miejsce pierwszy raz usłyszeliśmy, kiedy z maleńką Najstarszą spędzaliśmy lato w Jastrzębiej Górze. Raptem dwoje dzieci i 11 lat później postanowiliśmy to sprawdzić. I potwierdzamy – Dębki zdecydowanie mają coś w sobie – z przepięknym ujściem Piaśnicy na czele.

Nasz wspaniały nocleg w Dębkach to A Morze Las – ośrodkek prowadzony przez pełnych pasji ludzi, którzy najpierw sami wymyślili, a potem stworzyli to miejsce. Kompleks składa się z kilkunastu pięknie zaprojektowanych domków z tarasem albo ogródkiem. Stoją one przytulone do siebie, co sprawia, że białe korytarze miedzy nimi przypomina nieco greckie miasteczka. Przyznaję jednak, że z początku ta bliskość mnie zaniepokoiła – na szczęście układ jest dobrze przemyślany i zapewnia dużo prywatności.

Jednak absolutnie największym atutem tego miejsca jest rozległy trawnik i las, który zajmuje większą część działki. Właściciele urządzili tu strefę relaksu i zabawy w stylu skandynawskim. Jest tu hałda piachu, domek na drzewie, leżaki, grill elektryczny, huśtawki sznurkowe, trampolina i spektakularna kuchnia błotna. Ta ostatnia udała się aż nazbyt dobrze i musieliśmy dzieci niemal siłą wyciągać nad morze. Cała trójka babki z piasku i bigosy z szyszek wydawała w trybie ciągłym i ostatni raz pamiętam ich tak zgodnych, kiedy miesiąc temu chórem przekonywali mnie, że ta wielka baza z poduszek w salonie musi zostać.

Wnętrza domków urządzono w stylu boho. Składają się z salonu z aneksem kuchennym i łazienką oraz dwóch sypialni na piętrze.jest klimatyzacja, a w TV monitoring placu zabaw. Spacer nad morze zajmuje 15 minut, a 20 minut do pocztówkowego ujścia Piaśnicy.

Post powstał we współpracy z A Morze Las.

Z tej samej kategorii

Ta strona korzysta z plików cookies, by poznać lepiej naszych użytkowników. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce. Akceptuję