Domki Brzozowa Przystań we Władysławowie

by Monika
Domki Brzozowa Przystań

Domki Brzozowa Przystań we Władysławowie, czyli ferie zimowe nad Bałtykiem we współpracy z ludźmi, którzy Wybrzeże Kaszubskie kochają tak, jak my Mazowsze [współpracareklamowa] (Google Maps).

Przystań to kameralny, dopieszczony kompleks 8 domków w spokojnej dzielnicy Władysławowa. Piętrowe, trzypokojowe budyneczki z aneksem kuchennym i dwoma łazienkami stoją w sporych odstępach od siebie. Pomiędzy nimi znajduje się rozległy trawnik z placem zabaw i szkieletem dinozaura w piaskownicy. Każdy z ośmiu domków ma inny wystrój. Trochę się zastanawialiśmy, który wybrać, ale decyzja zapadła na wyższym szczeblu i delegatura od szefostwa w postaci Średniej przyszła i powiedziała, że bierzemy ten z huśtawką. Pierwszy dzień na miejscu minął nam wiec pod znakiem walki o kolejność bujania i dopiero przyczepiony do lodówki drobiazgowy grafik korzystania z huśtawki uspokoił gorącą atmosferę.

Pobyt udał nam się wybitnie – za dnia snuliśmy się po pięknych, pustych plażach, a popołudniami grzaliśmy się przy kominku. O świetnym wyposażeniu całorocznego domku i jego czystości nie będziemy się rozpisywać, ale wszystko było na najwyższym poziomie. Na terenie kompleksu jest też sauna, samochodziki dla dzieci, hulajnogi i rowery. Dodatkowo klubownia z bilardem i pralnią – obie atrakcje dodatkowo płatne. Do plaży idzie się stąd niecałe pół godziny ustronnymi uliczkami. A w przygotowaniu post o tym, co tu robić poza sezonem.

Post powstał we współpracy z Brzozową Przystanią.

Z tej samej kategorii

Ta strona korzysta z plików cookies, by poznać lepiej naszych użytkowników. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce. Akceptuję