Rejs po Wiśle

by Monika
rejs po wiśle

Rejs po Wiśle na pokładzie InfoBarki. Start z przystani przy Bulwarze Pattona koło Centrum Nauki Kopernik (Google Maps).

Barka to pływający po Wiśle nowoczesny przeszklony pawilon z tarasem na dachu. Podczas godzinnej wyprawy przepłynęliśmy kawałek w dół rzeki pod Stare Miasto, potem w górę do pomnika Syrenki. Dodatkowo pyszne przekąski przygotowała dla nas Przystań Nowa Fala. Cały ten rejs po Wiśle minął nam bardzo intensywnie. Przede wszystkim dlatego, że nieustannie kursowaliśmy między leżakami na dachu, stolikami w środku i tarasem na dziobie, równocześnie próbując uchronić Młodego przed utopieniem i nakłonić dziewczyny do pozowania. Lekko nie było, bo tak bardzo, jak on był zdeterminowany, żeby pomocyć nózki, tak one, żeby nie zatrzymać się nawet na nanosekundę.

Harmonogram rejsów znajdziecie na stronie InfoBarki na Facebooku, możecie też kontaktować się bezpośrednio na kontakt@infobarka.pl i tel. 570321123. Bilet normalny kosztuje 50, ulgowy 20, a rodzinny 100zł. Poza tym InfoBarka angażuje się w wiele bezpłatnych akcji edukacyjnych czy warsztatowych, ostatnio była to Operacja Czysta Rzeka. Można z wózkiem, można z psem.

Z tej samej kategorii

Ta strona korzysta z plików cookies, by poznać lepiej naszych użytkowników. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce. Akceptuję