Mikrowyprawy z Warszawy – nasza książka

by Monika
Mikrowyprawy Z Warszawy

“Mikrowyprawy z Warszawy” – nasza książka. Do kupienia w Empiku lub na stronie wydawnictwa Znak.

To pierwszy post na tej stronie, który nie jest opisem wycieczki. Choć jednak nie do końca, bo te ostatnie 10 miesięcy to była jedna z najniezwyklejszych podróży w naszym życiu. Kiedy latem zeszłego roku dostaliśmy od wydawnictwa Znak maila z pytaniem, czy nie bylibyśmy zainteresowani napisaniem książki, myśleliśmy, że to żart. Mail był jednak całkiem serio i po pół roku intensywnej pracy przedstawiamy Wam nasz przewodnik – 57 wycieczek w okolicach Warszawy, w tym 17 takich, których nie ma i nie będzie na blogu. A i pozostałe sięgają głęboko do początków tego profilu, wiec mogą być dla Was zaskoczeniem. Nasze są zdjęcia i nasze opisy (wątpliwe poczucie humoru także). I mapki również, choć upiększone przez bardzo zdolną graficzkę.

Mam nadzieję, że ta książka pozwoli Wam inaczej spojrzeć na Mazowsze i uprzyjemni Wasze wakacje w tych ciężkich czasach. To takie nasze czwarte dziecko, więc czujemy znajomą mieszankę dumy i przerażenia. I jak to z dzieckiem – fajnie je mieć dla siebie, ale trochę nie możemy się doczekać, aż pójdzie w świat. Czuwajcie.

Z tej samej kategorii

Ta strona korzysta z plików cookies, by poznać lepiej naszych użytkowników. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce. Akceptuję