Mikrowyprawy z Warszawy – nasza książka

by Monika
Mikrowyprawy Z Warszawy

“Mikrowyprawy z Warszawy” – nasza książka.

To pierwszy post na tej stronie, który nie jest opisem wycieczki. Choć jednak nie do końca, bo te ostatnie 10 miesięcy to była jedna z najniezwyklejszych podróży w naszym życiu. Kiedy latem zeszłego roku dostaliśmy od wydawnictwa Znak maila z pytaniem, czy nie bylibyśmy zainteresowani napisaniem książki, myśleliśmy, że to żart. Mail był jednak całkiem serio i po pół roku intensywnej pracy przedstawiamy Wam nasz przewodnik – 57 wycieczek w okolicach Warszawy, w tym 17 takich, których nie ma i nie będzie na blogu. A i pozostałe sięgają głęboko do początków tego profilu, wiec mogą być dla Was zaskoczeniem. Nasze są zdjęcia i nasze opisy (wątpliwe poczucie humoru także). I mapki również, choć upiększone przez bardzo zdolną graficzkę.

Książkę “Mikrowyprawy z Warszawy” znajdziecie już w zapowiedziach na stronach Znaku, o tutaj. Oficjalna premiera jest 27.07, ale możecie już zamówić książkę w preorderze – za co będziemy Wam niezmiernie wdzięczni. A jeśli zrobicie to w ciągu najbliższych 5 dni (do 19.06) przez Znak, to dostaniecie egzemplarz z naszymi autografami. Namawiam, bo Średnia bardzo się pali do podpisywania. Poza tym książka dostępna jest także na Empiku. Wiem, że wiele osób lubi kupować właśnie przez tę stronę.

Mam nadzieję, że ta książka pozwoli Wam inaczej spojrzeć na Mazowsze i uprzyjemni Wasze wakacje w tych ciężkich czasach. To takie nasze czwarte dziecko, więc czujemy znajomą mieszankę dumy i przerażenia. I jak to z dzieckiem – fajnie je mieć dla siebie, ale trochę nie możemy się doczekać, aż pójdzie w świat. Czuwajcie.

Z tej samej kategorii

Ta strona korzysta z plików cookies, by poznać lepiej naszych użytkowników. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce. Akceptuję